• Na Zlatě 2835/1, Praha 13
  • info@skrine.cz

+420 235 515 019

Skříně ŠATNA

V kterémkoli prostoru bytu (domu) tvoří skříň výrazný prvek, proto je vhodné, aby byla vkusně sladěna s ostatním vybavením, ať je dominantou nebo jen nepostradatelným doplňkem. Velikost skříně je obvykle dána dispozicí interiéru, vnitřní vybavení skříně je však zcela na šikovnosti a zkušenosti designera, který skříň navrhuje. Ať už se realizuje malá skříň, nebo velká šatna, je velmi důležité najít rovnováhu mezi maximální skladností,

Skříně CHODBA, PŘEDSÍŇ

Do chodby i předsíně se vestavěná skříň umísťuje nejčastěji, neboť mít možnost při vstupu do bytu, či domu odložit si kabát, kabelku, boty a mnoho jiných potřebných věcí hned za dveřmi je pohodlné.

Skříně DĚTSKÝ POKOJ

Pokud jsou úložné prostory dětského pokoje řešeny díky vestavěné skříni prakticky a ještě zajímavě, motivují děti k ukládání věcí na jim určené místo.

Skříně PRACOVNA

Skříň do pracovny, nebo pracovna ve skříni. Obě tyto varianty mohou být elegantní a praktické. Pokud si v bytě (domě) můžete dovolit vyčlenit jeden pokoj jako kancelář, bude se samostatně stojící či vestavěná skříň do pracovny velice hodit.

Skříně OBÝVACÍ POKOJ

Díky širokému výběru barev, materiálů a kreativní práci designerů naší společnosti vám skříň dokonale přizpůsobíme vašemu obývacímu pokoji, ať je zařízen v jakémkoli stylu. Skříně v obývacím pokoji mohou být nejen praktickou součástí interiéru, ale i zajímavým designovým prvkem.

Skříně LOŽNICE

Již od nepaměti byla ložnice i místem, kde se nacházela šatní skříň. Dnes se nemusí jednat jen o klasickou samostatně stojící skříň na oděvy, ale o praktickou vestavěnou skříň na míru, která do ložnice vnáší velký úložný prostor od podlahy až ke stropu. Díky širokému výběru barev a materiálů, které nabízí společnost INDOOR se skříň